och runda briljantslipade diamanter, mått ca 6 X 25 mm, längd kedja ca 40 cm, totalvikt 6 g. Stämplad AEN, Stockholm 2013. Etui från Atelier Ajour medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.