18K guld. Collier otydliga svenska stämplar, 1969, längd ca 46 cm. Örhängen längd ca 2 cm. Ring Engelbert, Stigbert, storlek 16,75/52. Totalvikt 18 gram
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.