1361883

Hugo Backmansson

(Finland, 1860-1953)
Hugo backmansson, olja, på duk, signerad och daterad 1921.

Hugo Backmansson, olja, på duk, signerad och daterad 1921.

"Humleberg". 40 x 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre skador.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Klubbat pris
350
3 612
394
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (11 bud)
9
26 nov 13:32
350 EUR
9
26 nov 13:32
333 EUR
9
26 nov 13:32
307 EUR
8
26 nov 10:58
280 EUR
26 nov 7:49
260 EUR