Valnötsfanerad samt med ljuddämpande beklädnad i skumplast. Bredd 220, höjd 210, djup 47 cm.
Ställvis smärre märken, blekt. Beklädnaden med skador/bortfall. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10