1362223

Okänd konstnär, 17/1800-tal, olja på duk.

Karl XII. 108 x 61 cm.

Skador. Lagningar. Krackelerad.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Klubbat pris
5 000
489
560
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 jan 17:32
5 000 SEK
10 jan 20:48
4 100 SEK
8 jan 22:23
3 500 SEK
8 jan 17:06
2 500 SEK
6 jan 20:32
300 SEK