1362249

Okänd konstnär, möjligen Anna Charlotta Trapp, olja på duk, osignerad, 1800-tal.

Okänd konstnär, möjligen anna charlotta trapp, olja på duk, osignerad, 1800-tal.

Mansporträtt. 64 x 54 cm.

Ställvis krackelerad. Fläckar. Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
700 EUR
Rekommendationer