Konst Modern svensk konst
1362436

Bengt Olson

(Sverige, Född 1930)
Bengt olson, olja på duk, signerad.

Bengt Olson, olja på duk, signerad.

Utan titel. 46 x 38 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
1 800
176
202
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jan 16:59
1 800 SEK
11 jan 13:59
1 700 SEK
6 jan 15:39
1 600 SEK
5 jan 10:01
1 000 SEK