Walter Hirsch, bok samt ett signerat och numrerat fotografi 17/33
'Walter Hirsch - Fotografier 1960-2003', 2012. Gelatinsilverfotografi signerat á tergo. Specialutgåva i box. Även box och omslag signerade och numrerade. Foto 24 x 18 cm; box 39,5 x 30, 5 x 6 cm.
Smärre slitage. Box med något slitage och invändig reva.