Longines, Presence, armbandsur, 34 mm.

18K guld, safirglas, quartz, datum, läderrem.
Boett ref.nr L4 743 6
Serienr 34935607
Kaliber ETA 255412, LI56.2
Remmens ref.nr L682100662, spännet förgyllt.

Går ej, behöver nytt batteri. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
500 EUR