stål, automatisk, safirglas, dag, datum, läderband, viklås, cert, november 2016, box, ytterkartong
Caliber 1320, Referensnr. M016.415.16.051.00, Serienr 13JA0061044, Limiterad och numrerad 432/950
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.