Design Möbler
1363236

Sideboard, James Shoolbred & Co., från omkring år 1900.

Sideboard, james shoolbred & co., från omkring år 1900.

Fanerat med palisander och med intarsiadekor. Dörrar med spegelglas. Två hyllor. Längd 140, djup 36, höjd 97 cm. Nyckel finns.

Märken. Smärre slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK