Möbler Stolar
1363356

Stolar, 4 st, 1900-talets mitt.

Stomme av björk med stoppad klädd sits. ryggbricka av formpressad teak. Sitthöjd 45 cm.

Smärre slitage. Renoverad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H154

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 900
186
213
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jan 17:22
1 900 SEK
11 jan 16:35
1 800 SEK
11 jan 12:03
1 500 SEK
11 jan 11:33
800 SEK