Konst Contemporary
1363576

Kent Lindfors

(Sverige, Född 1938)
Kent lindfors, blandteknik och collage, signerad och daterad 1977-79.

Kent Lindfors, blandteknik och collage, signerad och daterad 1977-79.

"Vagnen" 82 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bär etikett från Galerie Blanche, Stockholm.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer