1363785

Frank Egginton

(Storbritannien, 1908-1990)
Frank egginton, akvarell, signerad.

Frank Egginton, akvarell, signerad.

Hedlandskap. I. 37 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK