Möbler Skåp & Byråar
1363915

Hörnskänk, 1800-tal.

Hörnskänk, 1800-tal.
Hörnskänk, 1800-tal.
Hörnskänk, 1800-tal.
Hörnskänk, 1800-tal.
Hörnskänk, 1800-tal.

Målat skåp med pardörrar och låda upptill. Mässingsbeslag. Bredd 107, djup 58, höjd 120 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Torrspricka. Senare beslag.

Utropspris
3 000 SEK