Möbler Stolar
1363916

Stolar, ett par, 1900-talets mitt.

Stoppade stolar med svärtade ben och armlän. Klädsel av konstläder. Sitthöjd 45, bredd 58 cm.

Smärre slitage. Senare målning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H149

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK