1364114

Glasservis, 40 delar, "Antik", Reijmyre, 1900-tal.

Glasservis, 40 delar, "antik", reijmyre, 1900-tal.

Bestående av:
8 vinglas, höjd 14,5 cm.
10 starkvinsglas, höjd 12 cm.
12 vattenglas, höjd 7,5 cm.
3 vattenglas, höjd 12,5 cm.
3 vattenglas, höjd 12 cm.
4 vattenglas, höjd 12 cm.

Smärre slitage. Ett vattenglas 12,5 cm med spricka.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK