1364119

Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi maarni, olja på duk, lagd på pannå, signerad.

Elvi Maarni, olja på duk, lagd på pannå, signerad.

Två kvinnor. 27,5x24 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
800 EUR
Rekommendationer