Konst Skulptur
1364401

Axel Knipschild

(Sverige, 1946-1983)
Axel knipschild, multipel, plexiglas, signerad och numrerad 29/32, daterad 1975.

Axel Knipschild, multipel, plexiglas, signerad och numrerad 29/32, daterad 1975

Utan titel. 21,8 x 20 cm.

Slitage. Repor

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
2 500 SEK