1364458

Matta, semiantik silke Keshan, ca 166 x 100 cm

Matta, semiantik silke keshan, ca 166 x 100 cm.

Något slitage. Smutsig. Fläckar. Lagningar. Beskuren.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
6 500 SEK
Rekommendationer