1364849

Lars-Gunnar Nordström

(Finland, 1924-2014)
Lars-gunnar nordström, serigrafi, signerad och daterad -81, märkt ea.

Lars-Gunnar Nordström, serigrafi, signerad och daterad -81, märkt EA.

Komposition. Bladstorlek 60 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T24
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

240
2 477
270
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
25 nov 13:39
240 EUR
23 nov 23:32
200 EUR
21 nov 15:02
131 EUR
18 nov 15:13
111 EUR