Smycken Armband
1365191

Armring, 18K guld

Armring, 18k guld.
Armring, 18k guld.
Armring, 18k guld.
Armring, 18k guld.
Armring, 18k guld.
Armring, 18k guld.

Gustaf Dahlgren & Co, Malmö, otydlig årstämpel. Innerdiameter ca 6,5 cm. Öppnigsbar. Bredd bredaste delen ca 2,5 cm. Vikt 17 gram.

Slitage. Lagning.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK