Belysning Vägglampor
1365284

Vägg/taklampor ett par 1940/50-tal

Vägg/taklampor ett par 1940/50-tal.

Fäste av gulmetall, frostad kupa av glas, diameter 30 cm, höjd 30 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. delvis senare skruvar.

Proveniens

Polishuset Malmö

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK