Konst Äldre svensk konst
1365534

Egron Lundgren

(Sverige, 1815-1875)

Egron Lundgren, akvarell, signerad.

Ung kvinna med krus. I. 24 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK