1365594

Ljusstake, mässing, kring 1900-talets mitt.

Mässing, märkt M el W, mått ca 70x30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V4
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
3 400
329
371
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
25 nov 14:09
3 400 SEK
25 nov 13:32
3 200 SEK
25 nov 12:30
3 000 SEK
25 nov 11:49
2 800 SEK
22 nov 20:38
2 600 SEK