Design Möbler
1365663

Soffa/dagbädd, 1900-talets senare del.

Stomme av bok. Lös dyna i sits och två lösa dynor i rygg. Längd 180, djup 78, sitthöjd 38, höjd 65 cm.

Ställvis slitage. Märken. Smärre fläckar.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK