Design Möbler
1365667

Roland Wilhelmsson

(Sverige)
Roland wilhelmsson, soffbord, ågesta, 1970-tal, signerat.

Roland Wilhelmsson, soffbord, Ågesta, 1970-tal, signerat.

Furu. Signerat och och otydligt daterat. Längd 150, bredd 95, höjd 50 cm.

Smärre slitage. Märken. Torrspricka.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
3 000 SEK