Roland Wilhelmsson, soffbord, Ågesta, 1970-tal, signerat.
Furu. Signerat och och otydligt daterat. Längd 150, bredd 95, höjd 50 cm.
Smärre slitage. Märken. Torrspricka.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10