Kirsi Neuvonen, etsningar, 3 st, signerade och daterade -87-88, numrerade 30/90 och 50/90.
"Kauris" (Stenbock).
"Kilpikonna" (Sköldpadda).
"Hai" (Haj).
Plåtstorleker 7,5 x 10 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR