Smycken Ringar
1365720

Ring 18K guld med safirer och små briljanter, storlek 17,75/56, total vikt 6,3 g

Ring 18k guld med safirer och små briljanter, storlek 17,75/56, total vikt 6,3 g.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 000 SEK