Belysning Taklampor
1365816

Taklampa, Italien, 1950-tal.

Taklampa, italien, 1950-tal.
Taklampa, italien, 1950-tal.
Taklampa, italien, 1950-tal.

Metall, mässing, plast, tio ljusarmar, diameter ca 66, höjd ca 58 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Klubbat pris
4 450
431
486
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
24 nov 23:20
4 450 SEK
24 nov 23:20
4 250 SEK
24 nov 23:19
4 200 SEK
24 nov 23:19
4 000 SEK
24 nov 23:19
3 200 SEK