Design Övrigt
1366011

Böhlmarks, bordslampa. 1900-talets andra hälft.

Lampfot i glas och mässing, klädd delvis med läder, höjd 37, höjd med skärm 61 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK