1366445

Johannes Raphael Wehle

(Tyskland, 1848-1936)
Johannes raphael wehle,  olja på duk, signerad.

Johannes Raphael Wehle, olja på duk, signerad.

Läsestund. 34 x 41 cm.

Uppfodrad duk, skador, färgbortfall.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK