Konst Modern svensk konst
1366484

Gustav Rudberg

(Sverige, 1915-2001)
Gustav rudberg, olja på duk, signerad.

Gustav Rudberg, olja på duk, signerad.

Disigt landskap. 57 x 75 cm.

Smärre skrapmärke.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK