Glas Servisglas
1367174

Servis "Antik" 66 dlr Reijmyre 1900-talets senare del

Servis "antik" 66 dlr reijmyre 1900-talets senare del.

Bestående av;
12 starkvin,
11 snaps,
23 vin höjd ca 15-16 cm,
14 selter,
6 skålar på fot.

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
6 000 SEK
Rekommendationer