Konst Modern svensk konst
1367374

Madeleine Pyk, olja på duk, signerad och daterad Ystad dec 2017.

Madeleine pyk, olja på duk, signerad och daterad ystad dec 2017.

"Planeterna". 92 x 73 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

5 500
537
616
Utropspris
25 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
14 jan 16:41
5 500 SEK
13 jan 21:42
3 400 SEK
13 jan 21:25
3 200 SEK
12 jan 23:05
3 000 SEK
9 jan 17:59
2 000 SEK