Fanerad med mahogny, invändigt delvis med masurbjörk. Tre skåpdörrar varav två med bakomvarande hyllinredning, respektive skrivskiva och 14 draglådor. Bredd 166, djup 45, höjd 126 cm.
Smärre slitage. Märken. Lukt. Kompletterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.