Fanerat med betsad björk. Två skåpdörrar med bakomvarande hyllinredning, därunder två lådor med lådfronter fanerade med palisander och intarsiadekor. Bredd 123, djup 43, höjd 138 cm.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.