Allmoge
1367760

Hängskåp, allmoge, 1700-tal.

Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.

Målat hängskåp för hörn. Skåpdörr med rombisk dörrspegel med bakomvarande hylla. Bredd 56, djup 40, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Senare målning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H137
Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK