Gunilla Ljung, bordslampa, Orno, Finland, 1940-50-tal.

Mässing, metall, Höjd ca 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK