Design Övrigt
1367808

Gunilla Ljung, bordslampa, Orno, Finland, 1940-50-tal.

Gunilla ljung, bordslampa, orno, finland, 1940-50-tal.

Mässing, metall, Höjd ca 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK