Allmoge
1367860

Åkdyna (agedyna) Södra Skåne korsstygn och tvistsöm daterad 1789 BLDI ca 48x92 cm.

Åkdyna (agedyna) södra skåne korsstygn och tvistsöm daterad 1789 bldi ca 48x92 cm.

Slitage. Skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK