Möbler Skåp & Byråar
1368077

Skrivskåp med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft.

Tvådelad möbel med 3 lådor samt skrivklaff i nederdelen. Inredning med lådor. Överdel med glasade pardörrar. Flyttbara hyllplan. Bredd 99, djup 49, höjd 207 cm Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer