Design Möbler
1368125

Bokhylla, Swedish Grace, 1920/1930-tal.

Bokhylla, swedish grace, 1920/1930-tal.

Fanerad med betsad björk och palisander. Svärtade ben. Med flyttbara hyllplan. Bredd 159, djup 28, höjd 100 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
3 000 SEK