Möbler Skåp & Byråar
1368129

Skänk, 1800-talets första hälft.

Vitmålad skänd med dubbla skåpdörrar med bakomvarande hyllinredning. Bredd 133, djup 39, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Slitage. Kompletterad. Senare målning.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer