1368133

Royal Copenhagen, figuriner, 4st, porslin, 1900-tal.

Royal copenhagen, figuriner, 4st, porslin, 1900-tal.

Flicka med docka, modellnummer 1938, höjd 12 cm.
Ballerina, modellnummer 4648, höjd 12 cm.
Flicka i ridkläder, modellnummer 4533, höjd 17 cm.
Rödvingetrast, modellnummer 1235, höjd 14 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20
Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK