Konst Skulptur
1368159

Henrik Allert

(Sverige, Född 1937)
Henrik allert, skulptur, keramik, signerad henrik allert pentik finland.

Henrik Allert, skulptur, keramik, signerad Henrik Allert Pentik Finland.

Isbjörn. Längd 38 cm, höjd 21 cm.

Obetydligt slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR