Mahogny, rikt skuren dekor, glasat dörrpar framför hyllinredning, nedtill lådor, 127x43x236 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg. Krön med lösa dekordelar Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10