Konst Modern svensk konst
1368319

Bengt Orup

(Sverige, 1916-1996)
Bengt orup, akvarell signerad.

Bengt Orup, akvarell signerad

Komposition, bildyta 31x39 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T2

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer