Möbler Hyllor & Bokhyllor
1368445

Vitrinskåp senare delen av 1800-talet

Vitrinskåp senare delen av 1800-talet.

Fanerat med valnöt, lösa flyttbara hyllplan, 106x49x170 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Fläckar. Fanerskador. Repor. Nagg. Märken. Smärre doft

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK