Samlarmedjaler, 50 st, sterlingsilver, "Rembrandt i silver", Franklin Mint AB, 1974.

Med motiv från målningar av Rembrandt. Äkthetsbevis samt upplageintyg medföljer. Diameter ca 5 cm. Total vikt ca 3301 gram. I träschatull 45 x 30 x 23 cm.

Schatull med slitage och märken.

Utropspris
9 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

47. Gert Nyström, ljuskronor, ett par, "Festival", Fagerhult, 1960-70-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK